Anasayfa / Teknoloji / Link ile Ödeme Alma

Link ile Ödeme Alma

link ile ödeme alma

Sanal POS ihtiyacı olmadan işletmenizin ödeme işlemlerini tamamlamanıza yarayan link ile ödeme alma uygulaması, zamandan tasarruf sunuyor. Kurumsal imajınıza katkıda bulunan bu uygulama ile geleneksel yöntemleri bir kenara bırakarak tüm işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Otel yönetim yazılımları ile uyumlu çalışabilen bu uygulama, müşterilerinizin ihtiyaçlarını tamamlama imkanı sunar. Online tahsilatın yeni çağı olarak tanımlanan uygulama sayesinde ödeme akışını yavaşlatmadan gelirlerinizi yönetmenizi sağlar. Gecikmeyen ödemeler sonucunda yatırımlarınızı zamanında yaparak hizmetlerinizi aksatmadan sürdürebilirsiniz.

Her bir rezervasyona özel olarak hazırlanan linkler, kişiye özgü ödeme imkanı sunar. Müşterileriniz arasında karmaşa yaratmadan tahsilat gerçekleştirme imkanı sunan linkler, hem e-mail hem de SMS olarak gönderilebilir. 3D Secure altyapısıyla yapılan ödemeler, müşterileriniz için güvenli bir yol sağlar. Tatil severlerin gereksiz prosedürler ile uğraşmadan tatiline odaklanmasına yardımcı olan link ile ödeme alma işlemi, sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşır. Farklı dil seçenekleriyle kullanıma imkan verdiği için yurt içi ve yurt dışı fark etmeksizin tahsilat yapabilmenize yardımcı olur.

İşletmenizde Dijital Dönüşüm

 

Büyük bir işletmeyseniz ve yoğun müşteri potansiyeline sahipseniz misafirlerinizin yapacağı ödemeler başlı başına zamanınızı tüketebilir. Ayrıca gereksiz iş yükü oluşturacağı için personellerinizin vereceği hizmetlerin aksamasına neden olabilir. Bu uygulamada gönderilen linkler, müşterilerinizin kendi bankaları aracılığıyla ödeme yapabilmesini sağlar. Böylelikle kendi bankalarının sundukları taksitlendirme, indirim ve kampanyalardan da yararlanabilirler. PMS entegrasyonu ile birlikte yapılan ödemeler sisteme kaydedilir ve rezervasyonla eşleştirilir.

Uygulama, sadece rezervasyon ödemeleri değil aynı zamanda ek hizmet ödemelerini yapabilmenize de imkan verir. Çok yönlü kullanıma sahip olan link ile ödeme alma işlemi, işletmenize özel hazırlanmış sayfa sayesinde daha güvenli gerçekleştirilir. Ayrıca OTA’lar üzerinden sağladığınız rezervasyonlar için de ödeme almanıza imkan vererek işletmenizin büyüme hedeflerini destekler. İleri tarihli rezervasyonların da tahsilatına yardımcı olan uygulama, turizm sektöründe büyük kolaylıklar sağlıyor. Ayrıca iptal ve iade olanaklarına engel çıkarmayan linkler ile tüm süreçleri tek bir alandan yönetebilirsiniz. Simpra Suite ile tüm bu avantajlardan yararlanmak ve link ile ödeme alma hakkında daha fazla bilgi almak için simprasuite.com.tr ‘e girebilirsiniz.

Hakkında erkeklernedio

Bu Yazıyı Okumalısın

Windows-ucuz-dijital-lisans

Windows 10 Kurulumu Nasıl Yapılır?

Bilgisayarınız için uygun bir işletim sistemi araştırırken Windows işletim sistemleri ile karşılaşmanız oldukça normaldir. Windows …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.