Anasayfa / Erkek Bakımı / İstanbul Ayak Sağlığı Merkezi Podolife

İstanbul Ayak Sağlığı Merkezi Podolife

İstanbul’un en güvenilir Ayak Sağlığı merkezi! Çünkü 15 yıldır hizmet veriyor. +10.000 fazla muayene&bakım hizmeti ile öncü olmaya ve rekolara devam ediyor.

İsveç Ayak Sağlığı, 2003 yılında ayak sağlığı ve bakımı konularında hizmet için kuruldu. İstanbul’da ayak sağlığı konusunda açılan ilk firmalardandır. Diğer firmaları da araştırsanız onlar da “ilk firma” diyebilirler. Ama rakamlar yalan söylemez.

Alessandro, Allpresan, Finn Comfort, Gehwol, Tabia, X-Statics Ürünleri firmada satılmaktadır. Tüm bu markaların temsilciliklerini yapmaktadır. 2019 yılı özellikle doğal bir ayak bakım tedavi yöntemi olan gerçek ve katkısız doğay yağlardan olan Tabai ürünleri popüler olmayı bekliyor. Firmada satışı yapılıyor. Sitelerinde ürünler bölümünden inceleyebilirsiniz.

Podolife Ayak Sağlığı özellikle değişik ve farklı ayak problemlerinin teşhisi ve kendisi için belirlediği çerçevede muayene eder. Ameliyatsız ve iğnesiz yapılacak tedavileri belirler ve uygun seans aralıkları ile uygular. Bu problemlerin giderilmesi için çalışmaktadır. Yani tırnak batması, tırnak mantarı, siğil, nasır, ayak kokusu ve diğer ayak&tırnak sorunları için çalışır.

Genel olarak ayak sorunları

  • Tırnak Batması&Batık Tırnak
  • Kalınlaşmış Deri (Nasır) Bakımı
  • Kalınlaşmış Tırnak (Tırnak Mantarı)
  • Çatlak Topuk Bakımı
  • Topuk Dikeni Bakımı
  • Hallux Valgus Bakımı (çıkık baş parmağı kemiği)
  • Ayak Kokusu Bakımı

şeklinde belirleniyor. Podo-Life ayak sağlığı merkezinde uygulamalar yapılmaktadır.

Medikal Ayak Bakımı konusunda da genel olarak diyabetli hastaları ayrı tutarak genel ayak bakımı ve araştırması yapar. Pedografik Teşhis ile ayak sorunlarınızın detayını araştırır ve uzun vadede yapılacak çalışmaları belirler. Kısa vadede yapılacak hızlı çalışmaları ve bakımı da uygular.

Tırnakta Jel Sistemi ve Refleksoloji ile ayaklarını genel olarak rahatlıyor. Bunu firma her müşterisine sunarak genel gevşeme yapabiliyor. Jel sistemi ile ayak bakımı ve tınak tedavileri daha kolay ve ağrısız yapılabiliyor.

Hamile anneler, çocuklar ve sporcu&dansçılar için ayak bakımı daha da önem taşımaktadır. Diyabetli hastalar gibi iyi bakım yapılması gerekiyor. Bu tip kişiler iyi dikkat etmelidir. Hamilelikte genel bir sorun oluyor. Kalıcı olmaması için annelerin dikkat etmesi gerekiyor. Podolife hamile anneler için özel uygulamarı hazırlıyor. Telefon ile müşterilerine de destek verebiliyor. Aynı zamanda çocukların da ayak sağlığı önemli. Küçük yaşta kalacak etkiler ilerde bireyleri zorlayabilir. Kalıcı etkilerden kurtulmak için çocuklarımıza da gereken özeni göstermeliyiz. Onlar da büyüyünce sağlıklı olmayı hakediyor. Biz anne-babalar çocuklarımıza da yürüyüş, spor sırasında yapılacakları bir uzmandan dinlemeliyiz. Onlar genel olarak çorap seçimine kadar ayak yıkanmasındaki su sıcaklığının önemini de anlatırlar.

Ayrı bir birey olarak ayaklarının önemini bilen daha doğrusu bunu meslek edinen dansçılar ve sporcular için çok daha ciddi bir konudur. Ayakları ve tırnakları iyi ise iyi spor yapabilirler. Yani para kazanmak için ayak&tırnak bakımı her zaman iyi olmalıdır. Genel olarak ayak bakımından ziyade periyodik olarak Podo-life ‘a gitmeinizi öneriyorum. Sizin için ayrı bir yeri olan ayak&tırnak bakımı evde yapacağınız ya da kulaktan dolma bilgiler ile yapacağınız yanlış işlemlerde kalıcı hasarlar olur. Mesleğinizi zora sokmanın anlamı yok. Bir uzaman gözetiminde devamlı bakım şarttır.

Kişiye özel tabanlık seçimi de Podo Life ayak sağlığı merkezinde yapılmaktadır. Gelen pedografik teşhisin ardından ayak tabanınıza uygun tabanlık hazırlanmaktadır. İlerleyen yaşlarda da farklı olarak kullanabileceğiniz tabanlık düzenlenmektedir. Kullanılan tabanlık sonunda düz tabak gibi kalıcı görünen problemlerde bakım olmaktadır. Koruyucu ve dinlendirici çoraplarla birlikte kullanınca çok da sağlıklı şekilde hayatınıza devam etmektesiniz. Aynı şekilde ortopedik Finnconfort ayakkabıları da tercih edebilirsiniz. Yüksek fiyatlarına rağmen ayağını düşünenler için fazla tercih edilen bir ürün. Podolife’daki hizmetleri bu kadar anlatmaya çalıştık.

Daha fazlası için www.podo-life.com sitesini takip edin.

Hakkında webgec digital agency

Bu Yazıyı Okumalısın

Zeyd Bayezid Almanya'da Türk Markası

Zeyd Bayezid Almanya’da Türk Markası

Zeyd Bayezid’e hoşgeldiniz. 600 yıllık tarifleri ile saraydan evinize. Osmanlı tarihinin en önemli kokuları sizlerle. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.