Anasayfa / İş Dünyası / Record İstanbul Türkiye

Record İstanbul Türkiye

Record İstanbul Türkiye, bünyesinde çok fazla kapı modeli barındırmaktadır. Fotoselli kapılar alanında en iyisi olma amacıyla yoğun bir çalışma içerisinde olan ekip arkadaşları sayesinde müşterilere yenilikçi hizmetler sunmaktadır.

Güvenlik ve teknolojinin birleştiği noktada modern bir tasarım karşımıza çıkmaktadır. Yana kayar kapı, döner kapı, otomatik kapı ve fotoselli kapı olarak adlandırılan farklı modeldeki kapılar ile ihtiyaca yönelik tercihler yapılmaktadır. Uzaktan kontrol imkânı bulunan, elektrikli ve manuel seçenekleri ile kişilerin kolayca kullanabileceği bir kapı sistemi sunulmaktadır.

Record, Türkiye’de sektörün öncüleri arasında yer alan CEMEKS Otomatik Kapı Sistemleri Firması ile buluşmaktadır. Kapıların birbirinden farklı çalışma prensibi bulunması sayesinde kullanım alanlarında da çeşitlilikler görülmektedir. Kızılötesi ve mikrodalga gibi foto dirençler bu kapıların çalışmasında etkili olmaktadır.

Record İstanbul Türkiye | Record Kapı

Record İstanbul Türkiye, çift ve tek kanatlı kayar kapılar başta olmak üzere farklı modellerdeki kapı sistemlerini müşterileri ile buluşturmaktadır. Özel tasarım imkânı ile hem zarif hem de şık dekorasyon ortamları yaratmak mümkündür.

En canlı ve transparan görüntüyü yakalamak için bu kapılara özel olarak hazırlanmış camlar bulunmaktadır. Cam rengi ve kalınlığı gibi detaylar tercihlere göre hazırlanabilmektedir. Bu kapıların en dikkat çeken yanı ise temas gerektirmeden hareket edebiliyor olmasıdır. Kapıların üzerinde yer alan foto dirençler, kapıya yaklaşan kişileri algılayarak açılıp kapanabilmektedir.
Teknoloji ile uyumlu olan motor sistemleri kişilere yaşam alanlarında kolaylıklar sağlamaktadır. Kapının açılma hızı, ne kadar açılacağı ve hangi zamanlarda çalışacağı gibi bilgiler kapılar üzerinde ayarlanabilmektedir.

Record Döner Kapı

Record İstanbul Türkiye döner kapı sistemleri ile pek çok yerde karşımıza çıkmaktadır. Heybetli bir görünümünün ardında dikkat çekiciliği bulunmaktadır. Güvenlik, hijyen ve hava akımı gibi durumlara karşın olumlu ortamlar yaratmak adına döner kapı sistemleri kullanılmaktadır.

Ofis, hastane ve otel gibi alanlarda döner kapı sistemleri oldukça tercih edilmektedir. Kapıların bulunduğu konum itibari ile mekâna uyumlu bir hava ve gösteriş katması, mimari açıdan da dikkat çeken bir tasarım ürünüdür.

Record Otomatik Kapı

Temas gerektirmeyen kapı sistemlerinden olan otomatik kapılar, sunduğu avantajlar açısından engelli bireylere konfor alanı sağlamaktadır. Güç gerektirmemesi sayesinde engelli bireyleri gören fotoseller, kapıyı harekete geçirmektedir. Kapı açılarak kişilere geçiş alanı sunmaktadır.

Giriş ve çıkışın yoğun olduğu alanlarda bu kapı sistemlerinin arıza yapma durumları yaşanabilmektedir. Otomatik kapı sistemlerinin dönem dönem bakım yapılması gerekmektedir. Kontrolleri yapılan kapıların güvenilir bir şekilde çalışabilmesi için belirlenen aralıklarda bakım önerilmektedir.

Record Fotoselli Kapı

Record İstanbul Türkiye, hızlı ve temassız kullanılabilir kapı sistemlerini tasarlamaktadır. Kalabalık alanlarda yaşanan yoğunluk sebebiyle teması en aza indirgemek ve böylelikle hijyen ortamının yaratılması hedeflenmektedir.

Kapıların kullanılacağı alana uygun boyutlarda tasarlanması ile uzun ömürlü bir kullanım imkanına sahip olunmaktadır. Kaliteli parçalar ile sağlam ve uzun ömürlü kapıların yapılması hedeflenmektedir. Bu kapıların montaj, bakım ve servis hizmetleri firma tarafından karşılanmaktadır.

Hakkında erkeklernedio

Bu Yazıyı Okumalısın

Bitcoin Nedir? Nasıl Alınır? (2023 Güncel Rehberi)

Merkezi olmayan bir yapıya sahip dijital para birimi olan Bitcoin hakkında merak ettikleriniz! 2023 güncel …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.