Anasayfa / Kadın / Vitisfera Özel Eczacı Formülü

Vitisfera Özel Eczacı Formülü

Vitisfera Özel Eczacı Formülü

Vitisfera: http://www.vitisfera.co
Vitisfera Resveratrol’un İçeriğindeki Üzüm Çekirdeği ile Tazelenin. İsviçre’nin Tescilli ve Patentli Veri-Te Firmasından Temin Edilen Vitisfera ile Tanışın. Güvenli Alışveriş. Vitisfera Pazaryeri Satış Kanalları sayfasından ulaşabilirsiniz. https://vitisfera.co/pages/pazaryeri-satis-kanallari

 

 

 

 

Vitisfera Fibrelin Akasya Gum – Inülin – Dirençli Dekstrin Içeren Prebiyotik Kompleks 30 Saşe: https://vitisfera.co/vitisfera-fibrelin-30-sase

Vitisfera Bromag Bromelain-magnezyum Kompleks-vitamin B6 60 Tablet: https://vitisfera.co/vitisfera-bromag-60-tablet

Vitisfera Resveratrol Şurup Orman Meyveleri Aromalı 150 ml: https://vitisfera.co/vitisfera-kids-s

Vitisfera Resveratrol Shot Orman Meyveleri Aromalı 20×25 ml: https://vitisfera.co/vitisfera-resveratrol-shots

 

Vitisfera Gıda Takviyeleri Nedir?

Vitisfera gıda takviyeleri, çoğunlukla D ve C vitamini üzerine odaklı olmakla birlikte pek çok vitaminleri destekleyen ürünlerdir. Kişilerin kullandığı ya da kullanmaktan kaçındığı ilaçların yerine destek olarak alacakları gıda ürünleridir.

Gıda takviyeleri hiçbir şekilde ilaç olarak algılanmamalıdır. Çoğunlukla doktor tavsiyesi ile kullanımı öngörülen bu takviyelerde, C vitamini gibi genel vitamin ürünlerinde reçetesiz bir şekilde satışı yapılmaktadır. Çocuk ve yetişkinlere farklı yapı ve formlardaki takviye edici gıda ürünleri tavsiye edilmektedir.

Vitisfera, bu konuda ise kendisini sürekli olarak geliştiren ve her daim yeniliklere odaklı olan bir firmadır. Vücudun normal işleyişini düzenlemeye yardımcı olan ve ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik gıda takviyeleri hazırlanmaktadır. Ürünlerini eczanelerde bulabilir ya da online platformlarda güvenli bir şekilde Vitisfera satıcısından alışverişini yapabilirsiniz.

Gıda Takviyesi Ne İşe Yarar?

Vitisfera gıda takviyeleri vücudu daha dinç tutarak hastalıklara karşı dirençli bir duruş oluşturmak adına kullanılmaktadır. Kan değerleri, güzellik, kozmetik ve psikolojik gibi birçok açıdan etkisi bulunmaktadır.

Gıda takviyeleri, doğru bir kullanım ile zararlı olmamaktadır. Beraberinde kullanılan farklı ilaçlar ya da alerjik reaksiyon gösterilen maddelere karşı bilgi sahibi olarak gıda takviyelerinden fayda etmek mümkündür. Genellikle tok karnına alınan ve besinlere destek olan bir üründür. Aç karnına alınmamasındaki temel neden mide rahatsızlıklarının önüne geçmek ve olası yan etkileri önlemek adınadır.

Demir ve B12 vitamin desteği olarak görülen gıda takviyelerinde mineral ve magnezyum açısından da oldukça destek olunmaktadır. Aynı zamanda probiyotik özelliği taşıması sayesinde mide ve bağırsak florasını düzenlemede yardımcı olarak sindirim ve boşaltım sisteminde kolaylıklar sunmaktadır.

Vitisfera Takviye Edici Gıda Ürünleri Nelerdir?

Vitisfera gıda takviyeleri olarak birbirinden farklı özelliklerde ve her kişiye uygun olabilecek ürünlerimiz bulunmaktadır. Her bir ürünümüzün Eczacılar tarafından hazırlanması üzerine çocuk ve yetişkinlerde kullanılabilme imkânı sunmaktadır.

Vitisfera Bromag
Vitisfera Resveratrol Şurup
Vitisfera Resveratrol Shot
Vitisfera Fibrelin

Yukarıda bahsedilen ürünlerin içeriğinde kullanılan bitkiler ve diğer etken maddeler sayesinde farklı alanlarda olumlu etkiler gözlenmektedir. Ürün kullanımı öncesinde kimler ne şekilde ve ne kadar kullanabilir detaylarına dikkat etmekte fayda bulunmaktadır.

Ürünlerin içerisinde yer alan resveratrol, bromelain, magnezyum, probiyotik, üzüm çekirdeği ekstresi ve kuersetin sayesinde tam bir vitamin deposunu sizlere sunmaktayız. Çeşitli işlemlerden geçirilen ürünler takviye formuna Eczacı ve kimyagerlerimiz tarafından getirilerek sizlere sunulmaktadır.

Hangi Gıda Takviye Ürünü Çocuklara Uygundur?

11 yaş ve üzeri kişiler için kullanılabilecek şurup formunda bir ürünümüz de bulunmaktadır. Çocuklara uygun şekilde tasarlanan ve onların gelişimine destek sağlayan Resveratrol Şurup, özellikle çocuk doktorlarının önerisi ile kullanılmaktadır.

Gıda Takviyelerini Kimler Kullanabilir?

Vitisfera gıda takviyeleri kullanım açısından geniş bir yelpazeye sahiptir. Çoğu kişinin kullanabileceği farklı formlarda sunulan takviyelerimizi önemli detaylar dışında yetişkin her bir birey kullanabilmektedir.

Ürün içerisindeki gıdalara, bitkilere ve etken maddelere karşı alerjisi olmayan, ürün kullanımının yanında tepki oluşturabilecek ilaç kullanımı olmayan ve bu gıda takviyelerinin kullanım detaylarına uyan her bir yetişkin gıda takviyelerini kullanabilir. Çocuklar için ise bulunan ayrı bir formdaki gıda takviyesi bulunmaktadır. Çocuk ve yetişkin takviyelerinde fark olduğunu söylemekte fayda vardır.

Vitisfera İle Gıda Takviyesi Farkını Yaşayın

Vitisfera, her daim ve en hızlı şekilde yanınızda olmak adına kendi web sitesinde ürünlerinin online satışını yapmaktadır. Bunun yanında farklı online satış yerlerinde de ürünlere ulaşmak mümkündür. Güvenli bulunan ve vitisfera satıcısı olan satıcılardan ürünlerin temini sağlanmaktadır.

Vitisfera gıda takviyeleri ile ilgili merak edilenler için web sitemizden bizlerle iletişime geçmenin yanı sıra WhatsApp üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede Fitoterapi uzmanlarımız ile birlikte sorularınıza yanıt bulabilir ve ürünler hakkında değerlendirmeler yapabilirsiniz. Vitisfera gıda takviyeleri için www.vitisfera.co adresini ziyaret edebilirsiniz. Tüm müşterilerimiz bizlere 7 / 24 yazabilir ve en kısa sürede yanıt alabilmektedir. Sağlıklı günler dileriz!

Bu Yazıyı Okumalısın

steroid kampanya

Steroid Alışverişinde İnanılmaz Kampanyalar

İnternet üzerinden alışveriş yapmanın birçok avantajı bulunurken kampanyaların çok rahat bir şekilde takip edilebilmesi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.