Anasayfa / Teknoloji / Windows 10 Kurulumu Nasıl Yapılır?

Windows 10 Kurulumu Nasıl Yapılır?

Bilgisayarınız için uygun bir işletim sistemi araştırırken Windows işletim sistemleri ile karşılaşmanız oldukça normaldir. Windows işletim sistemleri kişisel bilgisayarlarda en çok kullanılan işletim sistemlerinin başında gelmektedir. Bilgisayarında Windows işletim sistemini kullanmak isteyen kişilerin akıllarına birçok soru gelmektedir. En çok merak edilen soru olan  Windows 10 kurulumu nasıl yapılır? İşte bu sorunun yanıtı!

Bilgisayarınıza işletim sisteminin kurulması diğer yazılımlara göre uzun sürebilmektedir. Kurulma sırasında kesinlikle bir kesinti olmaması gerekir. Bunun yanı sıra işletim sistemini kurmak için belirli dosyalar gerekir. Bu dosyaları indirerek kurma işlemini başlatabilirsiniz. Ancak işletim sistemleri hassas dosyalara sahiptirler. Bu nedenle kurulum sırasında sorun çıkmaması için talimatlara uyulması gerekir. Talimatlara uygun şekilde yapılacak kurulumlarda herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

Windows 10 en son çıkan işletim sistemi olmaktadır. Bu nedenle devamlı olarak güncelleme gelebilmektedir. Bilgisayarınıza işletim sistemi kurarken uygun sürümü ve modeli seçerek indirme yapabilirsiniz. İsterseniz standart sürümü yükleyerek güncellemeleri sonra kendiniz de otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Güncellemeli versiyonu indirirken daha yüksek boyutlu bir indirme işlemi yapılabilmektedir. Bu nedenle herkesin kendi tercihine göre indirme yapması gerekir. Bununla birlikte dikkat edilmesi gereken bir diğer husus orijinallik olmaktadır.

İşletim sistemlerinin korsan kullanılmaması gerekir. Bu nedenle indirme ve kurulum işlemleri sırasında orijinal olarak sahip olan kişiler çok daha raht bir kurulum yapmaktadır. Bilgisayar için  Windows 10 kurulumu nasıl yapılır? Gerekli dosyaları indirerek kurulumu başlatabilirsiniz.  Böylece bilgisayarınızdan üst seviyede performans görmek noktasında önemi kazanımlara da sahip olabilirsiniz! Elbette ki son zamanlarda Windows 10 işletim sisteminin etkili bir şekilde geliştiğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu da doğal olarak bu işletim sistemine olan talebi arttıran bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır!

Orijinal Windows 10

İşletim sistemleri oldukça önemli dosyalar olmaktadır. Bu nedenle orijinal kullanım gerekli olacaktır. Orijinal kullanım için ise lisans anahtarlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Windows firması ürünlerin kolay kullanılabilmesi için lisans anahtarları kullanır. Kurulumu tamamlarken ve işlemleri sonlandırırken gerekli olan lisans anahtarını kullanarak orijinal kullanıma geçilebilmektedir. Orijinal Windows 10 kurulumu nasıl yapılır?

İlk olarak kişilerin orijinal olan bir ürün anahtarı alması gereklidir. Ürün anahtarı alındıktan sonra firma tarafından yapılacak olan talimatlar ile birlikte kişi kurulumu tamamlayabilmektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra belirlenen alana satın alınan anahtar girilmektedir. Ürün anahtarı etkinleştirildikten sonra kişi için ömür boyu kullanım mümkün olacaktır. Siz de rahatlıkla kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Windows 10 Güncellemeleri

Sürekli olarak gelen güncellemeler işletim sisteminin geliştirilmesi için kullanılmaktadır. İşletim sistemlerine gelen güncellemeler genellikle otomatik olarak indirilmektedir.  Kurulum yapacak olan kişiler için ise farklı tercihler söz konusu olabilir. Güncellemeleri tam Windows 10 kurulumu nasıl yapılır?

Windows 10 kurmak istediğiniz zaman en son sürümü tercih ederek indirme işlemi yapmanız gereklidir. Bu sayede son sürümde bulunan güncelleme dosyaları ile birlikte yükleme yapabilirsiniz. Orijinal olarak kullanan kişiler için sonradan gelen güncellemeler otomatik olarak indirilmektedir. Bu sayede orijinal kullanan kişilerin Windows işletim sistemini indirdikten sonra yapmaları gereken bir işlem bulunmamaktadır. Siz de bilgisayarınız için uygun olan sürümü indirebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Windows 10 Kullanımı

Bilgisayarınızda uygun kullanım için mutlaka işletim sistemi bulunması gerekir. Bu nedenle siz de bilgisayarınız için uygun olan işletim sistemini kullanabilirsiniz. İşletim sistemi kullanırken güncel işletim sistemlerini kullanmak oldukça önemlidir. En güncel işletim sistemi günümüzde Windows 10 olmaktadır. Windows 10 kurulumu nasıl yapılır? Ürün anahtarını satın aldıktan sora sizin için bir talimat listesi hazırlanacaktır. Bu talimat listesine sırayla uyarak siz de güvenilir kaynaklardan Windows 10 dosyalarını indirebilirsiniz.

İndirme yapıldıktan ve kurulum başladıktan sonra ise işlem bitmiş olacaktır. Kurulum bittikten sonra ürün anahtarını girerek lisanslama işlemi tamamlanmaktadır. Bunun ardından istediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. İşletim sistemi için ömür boyu kullanım hakkınız bilgisayar için bulunmaktadır. Siz de bilgisayarınızda sorunuz bir şekilde Windows 10 kurulumu yapmayı istiyorsanız; mutlaka bu konuya dair ayrıntılı bir araştırmanın içerinde yer almalısınız! Tam da bu noktada  https://enucuzlisans.com/windows-10-home-bireysel-dijital-lisans/ internet sayfasını ziyaret edecek olursanız; kurulum noktasında çok sayıda önemli kazanıma da sahip olursunuz!

Hakkında webgec digital agency

Bu Yazıyı Okumalısın

link ile ödeme alma

Link ile Ödeme Alma

Sanal POS ihtiyacı olmadan işletmenizin ödeme işlemlerini tamamlamanıza yarayan link ile ödeme alma uygulaması, zamandan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.