Anasayfa / Hayat & Aşk / Partnerinizle Daha Fazla Yakınlık İçin 5 İpucu

Partnerinizle Daha Fazla Yakınlık İçin 5 İpucu

Partnerinizle Daha Fazla Yakınlık İçin 5 İpucu

Dikkat ve samimiyet

Yatak odanızın mahremiyetini geliştirmek ister misiniz? Doğal olan ve bir kuruşa bile mal olmayan bir şeye güvenmek ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru yere geldiniz.

Bunun nedeni, yatak odası aktivitelerinizi daha anlamlı hale getirmenin beş kolay yolunu vereceğim. Şimdi size şunu söyleyeceğim, eğer gerçekten bunu kendinize ve eşinize sunmak istiyorsanız, aşağıdakileri açık bir zihinle okuyun.

Şimdi, buna girmeden önce, bazılarınız “dikkat” terimine aşina olmayabilir.

Size hatırlaması kolay, saçma sapan olmayan hızlı bir tanım vereceğim. Hazır mısınız?

 

Mindfulness şimdiki zamanda yaşama sanatıdır.Evet, yanılmıyorsun.

Farkındalık, şu anda yaşamak ve kim olduğunuza odaklanabilmeniz için beş duyunuzu uzaklaştırmak anlamına gelir.

Yakınlığı artıran 5 güçlü ipucu!

Bu tanımı akılda tutmak, muhtemelen sizinle paylaşmak üzere olduğum 5 ipucunu birleştirmenize yardımcı olacaktır. Her birini gözden geçirirken, beceriler geliştirdiğinizi unutmayın. Buradaki amaç mükemmellik ve ustalık değildir.

Bunun yerine, oyununuzu geliştirmekle ilgilidir. Sözü daha fazla uzatmadan, samimiyeti geliştirmek için beş önlem ipucunu burada bulabilirsiniz.

1. Nasıl hissediyorum?

Partneriniz etraftayken yaptığınız ilk şey kendinize “Nasıl hissediyorum?” diye sormaktır. Örneğin, kendinizi heyecanlı, endişeli, mutlu, motive hissediyor musunuz?

Hangi duygu veya duyguların farkında olursanız olun, onları kabul ettiğinizden emin olun. Bunu partnerinize ifade etmek zorunda değilsiniz. Bunun yerine, kafanızda yapın. Duygularınızı kabul ederek, beklemenin stresini ortadan kaldırmanıza ve merkezi sinir sisteminizin sakinleşmesine yardımcı olursunuz.

2. Ne gördüm?

Partnerinizin karşısına geçtiğinizde kendinize “Ne gördüm?” diye sorun. Aptalca görünebilir, ama bunun bir nedeni var.

Beyninizin uyarılma merkezi görsel korteksinize bağlıdır. Yeterince “açması” için beyne gördüklerini işlemesi için zaman vermek önemlidir.

Bu yüzden sadece neye baktığınızı anlamak için 60 saniye harcamaya değer ve samimi bir ilişkinin parçası olarak hepsini taradığınızdan emin olun.

3. Neye dokunuyorum?

Eşinizi giymeden önce okşamak ve hissetmek için zaman ayırıyor musunuz? Cevap hayır ise, belki de yapmalısın. Dokunma, yakınlığın son derece önemli bir yönüdür.

Dikkatli bir dokunuşla, kendinize sadece “Eşimin bu kısmına dokunduğumda nasıl hissettiriyor?” diye sorma fırsatı verirsiniz. ve “Eşimin nasıl hissettiğini sezgisel olarak nasıl bilebilirim?” Örneğin, sizi heyecanlandırıyor mu?

4. Ne duydum?

Önceki ipucuyla ilgili olarak, ne duyduğunuzu bilmek yatak odanızdaki samimiyeti artırmanın etkili bir yoludur. Ama bunu söylemek yapmaktan daha kolay.

Kendinizi ve partnerinizi gerçekten hizaya getirmek için kendinize doğrudan sesinizle ilgili sorular sorun.

Örneğin: “Eşimin kalp atışını duyabilir miyim? Kalp atışımı mı duydum? ”

Diğer örnekler, eşinizin belirli hareketlere ve dokunuşlara verdiği tepkileri dinleyebilmektir. . Amacınız partneriniz ve kendiniz için size keyif veren şeylere odaklanmak olmalıdır.

5. Ne kokuyorum?

Son ipucu, geliştirilmesi zaman alan bir şeydir. Bunun nedeni, “koku” kelimesini duyduğunuzda, muhtemelen vücudunuzun belirli bölgelerinde burnunuzun görüntülerini akla getirmesidir.

Bu kesinlikle gerçekleşebilse de, koku (koku) fiziksel temas olmadan da çalışabilir. Bir örnek, eşiniz etraftayken vücut kokunuzun nasıl değiştiği olabilir.

Öte yandan, belirli bir süreye hazırlanırken veya belirli bir faaliyette bulunurken belirli bir koku (feromon) saldıklarını fark edersiniz.

Hemen hemen her durumda, bu vücut kokuları hem kendiniz hem de takıldığınız insanlar için uyarılmayı artırmaya yardımcı olur.

 

 

Hakkında erkeklernedio

Bu Yazıyı Okumalısın

Para Biriktirmek İçin En Etkili Yollar: Disiplinli Yaklaşımlar ve İpuçları

Para biriktirmek herkesin hayalidir ancak disiplinli bir yaklaşım gerektirir. Bütçe hazırlama, otomatik biriktirme, harcamaları azaltma, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.